Informacija

Kategorijos

Gamintojai

Įgyvendindami Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo užtikriname Jums skaidrų ir sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

 1. Mes renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurių reikia pirkimo-pardavimo sutarties vykdymui: Vardas, Pavardė, Elektroninio pašto adresas, telefono numeris, prekių pristatymo adresas, prekės pristatymo būdas, mokėjimo būdas.

 2. Užklausų apdorojimui ir atsakymų pateikimui mums užtenka tik jūsų elektroninio pašto adreso.

 3. Asmens duomenys yra perduodami:

  1. Kurjerio paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios pristato prekes Jūsų nurodytu adresu, tokia apimtimi, kuri yra būtina paslaugai atlikti;

  2. Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;

  3. Valstybinėms institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato taikytini teisės aktai.

 4. Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti, bet ne trumpiau, nei tai mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

 5. Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ir norite juos pakeisti, tai galite padaryti redaguodami juos savo asmeninėje paskyroje, atsiųsdami mums prašymą el. paštu info@kaivida.lt, pranešdami telefonu +370 682 32877 ar atvykdami į mūsų biurą.

 6. Jūs turite teisę prašyti panaikinti Jūsų asmens duomenis, tačiau kai kurie iš jų, pvz. PVM sąskaitos-faktūros, nebus panaikinti, nes juos tvarkyti mus įpareigoja nacionaliniai ar Europos Sąjungos teisės aktai. Prašymą panaikinti asmens duomenis galite pateikti asmeninėje paskyroje, atsiųsdami mums prašymą el. paštu info@kaivida.lt, pranešdami telefonu +370 682 32877 ar atvykdami į mūsų biurą.


Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Toliau

Naujos prekės

Perkamiausios